Minamas traktorius Benson 5229

PRISTATYMAS 2-4 d.d..

Prekės kodas: Minamas traktorius Benson 5229

Turimas kiekis: 1

Raudonas Benson traktorius taps geriausiu jūsų vaiko draugu. Tai fantastiška pagalba paskatinti mažylį užsiimti kasdienine fizine veikla.

Kodėl raudonas Benson traktorius toks populiarus?

- daugybė papildomų elementų:  kaušas.

- modernus dizainas + į komplektą įeina lipdukai,

- ergonomiškos formos vairas su garso signalu,

- platus ratai,

- didelė, patogi sėdynė, padidinanti žaidimo komfortą,

- Lengva naudoti: tiesiog minti kojomis.

 

€9600 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Kartu su pedaline transporto priemone yra kaušas. Nešiositės visus žaidimo smėlio dėžėje priedus ir ne tik. „Benson“ vaikiško traktoriaus naudojimas kasdieniuose žaidimuose leidžia vaikui nuo mažens ugdyti fizinio aktyvumo įprotį. Pedalinis traktorius palengvins ne tik šeimynines keliones ir pasivaikščiojimus – sėdintis vaikas mažiau pavargsta, be to, tai bus puiki treniruotė prieš pradedant važinėtis dviračiu. Lauko pramogų derinimas su sportu turės įtakos kelerių metų vaiko raidai, sustiprins organizmo imunitetą, o taip pat bus galimybė savarankiškai įgyti žinių, naujos patirties ir įgūdžių.

Raudonas Benson traktorius – puiki idėja dovanai. Pagal gamintojo rekomendacijas ši transporto priemonė skirta visiems vyresniems nei 3 metų vaikams. Pedalinis traktorius buvo pagamintas atkreipiant dėmesį į smulkiausias detales, todėl žaisti su juo yra saugu ir patogu. Mažajam vairuotojui skirtas komplektas pažymėtas CE sertifikatu, o gamyba atitinka standartą EN 71. Traktorius Benson supakuotas į originalią kartoninę dėžę, kurios viduje yra visi priedai, lipdukai ir instrukcijos, palengvinančios savarankišką darbą. surinkimas. Svarbu: pagal gamintojo rekomendacijas maksimali traktoriaus apkrova – 35 kg!

 

Komplekto elementų matmenys:

- traktorius su kaušu: 135 cm x 42 cm x 50 cm,

- traktorius be kaušo: 80 cm x 42 cm x 50 cm,

- fotelis: 18,5 cm x 18 cm x 15 cm,

- ratas: 19,5 cm x 19,5 cm.

Pakuotės išmatavimai: 94cm x 42cm x 36cm.

 

Svoris: 8,9 kg.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink